Wednesday, January 18, 2017

Za stovku na luxusní dovolenou? Dokažte to taky!

Martin z Hradce Králové určitě nečekal, že se pár dní po Novém roce bude rozhodovat, jestli za 100 korun vyrazí na luxusní dovolenou do Alp nebo třeba na vyhřáté pláže v Karibiku J … Jak se vůbec k tomuto rozhodování dostal?

Martina zaujala nabídka Bohemia Casina na 30 volných zatočení na výherním automatu, které každý hráč získá pouze za vytvoření účtu a nemusí provádět žádný vklad vlastních peněz. Ačkoli s hrou v online casinu příliš zkušeností neměl, tak se rozhodl účet vytvořit a za pár minut už na svém telefonu napjatě sledoval točící se válce.

Z her zdarma Martin získal necelých 200 korun, ale díky neuváženému zvýšení sázek o tyto peníze rychle přišel. Protože ho ale hra zaujala, rozhodl se provést vklad a na svůj účet si jednoduše přes SMS poslal 150 Kč. Ty se mu díky vstupnímu bonusu, který může každý hráč využít, zdvojnásobily na 3 stovky, se kterými se pustil do hry.

Tentokrát už hrál rozvážněji. Začal se sázkou 2 Kč na automatu Starburst, který díky volným roztočením dobře znal. Po pár minutách se mu podařilo trefit několik výher v řádu stokorun a po drobném zvýšení sázek se vyšplhal na více než 4 000 Kč.

Poté Martin vyzkoušel několik dalších her a nejvíce ho zaujal automat Mega Fortune Dreams, který nabízí několik jackpotů – ten nejvyšší momentálně atakuje hranici 100 miliónů Kč. Ačkoli Martin žádný jackpot nevyhrál, tak štěstí se ho opravdu drželo vydatně. Díky zvyšujícím se sázkám a sérii desetitisícových výher jeho konto nabobtnalo na více než 100 000 Kč, které následně vybral.

Je jasné, že podobné štěstí jako Martin nemůže mít každý, ale 30 volných her pouze za vytvoření účtu může využít každý hráč, takže své štěstí můžete otestovat, aniž byste riskovali vlastní peníze.

Jak 30x roztočit automat bez provedení vkladu a získat reálnou výhru?

1.) Založte si účet  casinu ze svého počítače, tabletu nebo mobilního telefonu.

2.) Spusťte automat s názvem Starburst a roztočte válce.

Klikněte zde a zkuste své štěstí! Více jak 300 profesionálních her | vysoké vstupní bonusy | okamžitá výplata výher | česká podpora | dohled MF ČR – v režimu přiděleníVlastník účtu se musí řídit příslušnou legislativou, platnou v jurisdikci, ve které má trvalé bydliště nebo kde se zdržuje. Pokud Vlastník účtu potřebuje poradit v oblasti daní nebo práva, měl by kontaktovat příslušné poradce nebo úřady v jurisdikci, ve které má trvalé bydliště nebo kde se zdržuje.

„Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!"

Odhlásit zde


Google

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...